Kontakt

Byggmester Frode Lomeland AS

    Krittveien 43
      4656 Hamresanden

   950 20 319
 post@bygglomeland.no

Fakturaadresse:

mb.4063@xledger.net

Send en melding

Ta kontakt med oss ved å fylle ut skjemaet under, eller besøk oss i Krittveien 43.

hCaptcha
Ikon, byggmester med sag og hus

Frode Lomeland

Byggmester/ Daglig leder

frode@bygglomeland.no
950 20 319

Ikon, byggmester med sag og hus

Kjell Jostein Lomeland

Byggmester

kjell@bygglomeland.no
415 45 666

Ikon, byggmester med sag og hus

Gro Elise Prestvold

Regnskap/interiør

gro@bygglomeland.no
482 23 360

Ikon, byggmester med sag og hus

Bernt Christian Lomeland

Svennebrev

bernt@bygglomeland.no
917 73 733

Ikon, byggmester med sag og hus

Georg Lomeland

Svennebrev

georg@bygglomeland.no
916 11 152

Ikon, byggmester med sag og hus

Arvind Kumar

Byggmester

arvind@bygglomeland.no
413 60 261

Ikon, byggmester med sag og hus

Martin Hofstad

Svennebrev

martin@bygglomeland.no
917 12 333

Ikon, byggmester med sag og hus

Anton Korsmo

Svennebrev

anton@bygglomeland.no
412 51 956

Ikon, byggmester med sag og hus

Lasse Gunvaldsen

Voksenlærling

lasse@bygglomeland.no
406 29 541

Ikon, byggmester med sag og hus

Trym Einar Gyberg

SVENNEBREV

trymeinar@bygglomeland.no
913 90 308